VEGA TOUR

cs cz

Menu

Bazar autobusů

Využijte našich zkušeností při nákupu či prodeji autobusů. Nabízíme široký výběr...13.1.2016 - 25 let od založení Vega Tour

Vega Tour letos slaví 25 let od svého založení. Z původně drobné rodinné živnosti se firma rozrostla na největšího českého zájezdového dopravce a na předního autobusového dopravce v Evropě. Od roku 2010 společnost postupně expanduje také do nových oblastí působení. 

Vyrocni logo 25 letSpolečnost Vega Tour byla založena v roce 1991 Milošem Capouškem v garáži rodinného domu a vozila menší skupiny na výlety po České republice a ve střední Evropě. Dnes má Vega Tour vozový park čítající 150 luxusních autobusů, mikrobusů a limuzín. Průměrné stáří firemní flotily nepřesahuje 2 roky. Krom zájezdové dopravy jsme rozšířili naši nabídku také o servis užitkových vozů a autobusů, yacht centrum, účetnictví a cestovní kancelář.

Cestovní kancelář nabízí autokarovou dopravu do oblíbených horských lyžařských středisek a letních přímořských letovisek. V letošním roce nabízíme také oblíbené okružní plavby po Jaderském moři luxusní jachtou Prestige.

Poslední novinkou v nabídce je oficiální zastoupení rodinné italské loděnice Azimut Yachts, která vyrábí luxusní motorové jachty.


Obchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP

Kariéra

Poptávkový formulář
Zavřít