VEGA TOUR

cs cz

Menu

Prague Bus Tours

Incomingová agentura zajišťující výlety po Praze a ČR ekologickými autobusy s Wi-Fi, v ceně...8.1.2016 - Okružní plavby po Jaderském moři

Novinkou letošní sezóny jsou pobytové zájezdy na jedné z nejkrásnějších lodí brázdících chorvatské pobřeží. Okružní plavby po Jaderském moři jsou koncipovány pouze pro 40 osob, součástí každé plavby je bohatý doprovodný program, který připravíme i na míru dle Vašich požadavků. 


Okružní plavby jsou velice oblíbené, avšak na českém trhu tento produkt doposud chyběl. Rozhodli jsme prostřednictvím CK Vega Tour tuto možnost nabídnout i českým klientům. Můžete se tak těšit na impozantní plavbu, zajímavý doprovodný program plný zážitků, jako např. vinné degustace, komentované prohlídky a prvotřídní gastronomii.

Vegatour_Cruise_Produktov-000
Chcete netradičně pojmout teambuilding? Chcete odměnit své nejlepší zaměstnance zážitky, na které nezapomenou a upevní tím loajalitu k firmě? Hledáte sami netradiční způsob dovolené a odpočinku? Loď je možné rezervovat také zcela individuálně. Využijte naši luxusní jachtu v Chorvatsku s komplexním servisem a zažijte plavbu jedním z nejkrásnějších prostředí celého Středomoří.

V případě zájmu umíme zajistit autobusovou dopravu k jachtě do Chorvatska luxusními a komfortními autobusy Vega Tour.

Kompletní nabídku pro firemní akce naleznete zde: PDF brožura
Nabídku pro individuální dovolenou naleznete zde: PDF brožura


Obchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP

Kariéra

Poptávkový formulář
Zavřít