VEGA TOUR

cs cz

Menu

Cestovní kancelář

Cestujte na hory luxusním autobusem s
Wi-Fi internetem zdarma. Široký výběr cílových...8.2.2016 - Novinky ve vozovém parku

DSC_0074Obnova a rozšíření firemní flotily probíhá opět i tento rok. Nově je již objednáno 31 autobusů značek Setra, Mercedes-Benz, Volvo a MAN. Všechny autobusy jsou samozřejmě vybaveny moderními asistenčními a bezpečnostními systémy. 

Součástí nové objednávky je také nový patrový autobus Setra 431 DT, který nabízí úctyhodnou kapacitu 81+2 míst. Status výjimečnosti podtrhuje nejen splnění všech vysokých nároků kladených na luxusní autobusy klienty i legislativou.

Do flotily se také zařadí luxusní Mercedes-Benz V-Class pro VIP klientelu. Třída V příkladně kombinuje funkčnost s přitažlivostí a představuje skutečně reprezentativní cestování. Můžete si být jisti, že tento vůz vynikne, ať se objeví kdekoliv.

Rozšíření a obnovy se budou týkat i osobních vozů a luxusních minivanů. Vega Tour tak nabízí ucelenou flotilu vozidel, která čítá přes 150 luxusních autobusů, mikrobusů a limuzín, které splní požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Průměrné stáří vozového parku nepřesahuje 2 roky, můžete si tak být jisti, že vždy pojedete moderním, pohodlným a bezpečným vozem!


Obchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP