VEGA TOUR

cs cz

Menu

VT BAZAAR

Využijte našich zkušeností při nákupu či prodeji autobusů. Nabízíme široký výběr...20.4.2016 - Luxusní doprava pro VIP klientelu

Do našeho vozového parku je letos zařazen luxusní Mercedes-Benz V-Class, který je určený pro VIP klientelu. Vzhled, který bezpochyby upoutá pozornost bez ohledu na to, zda míříte na obchodní jednání, nebo potřebujete dopravu na kongres. 
V1Síla a živost, to je kombinace, s jejíž pomocí dosahuje nová třída V maximální dynamiky a komfortu jízdy. Spojuje v sobě prostorný interiér a jedinečnou obratnost na silnici. Je připravena splnit všechny náročné požadavky klientů. Nabízí spoustu místa pro zavazadla a její kvalitní materiály proměňují interiér v pohodlné prostředí s množstvím dobrých nápadů pro bezstarostnou jízdu.

Nová třída V příkladným způsobem spojuje funkčnost a atraktivitu. Je vyvinuta se smyslem pro potěšení z jízdy a přináší na silnici čistou radost ze života. Průvodce, na kterého se můžete spolehnout. S četnými asistenčními a bezpečnostními systémy optimálně podporuje řidiče ve všech jízdních situacích a stává se tak pokrokovým vozidlem své třídy.

V2Součástí pronájmu vozu jsou samozřejmostí služby profesionálního a anglicky hovořícího řidiče. Ten Vám ochotně pomůže se zavazadly, pokud pojedete např. na kongres, nebo vůz využijete jako letištní transfer. Kapacita vozu je 5 osob + řidič. Využijte našich služeb a objednejte si vůz, který vynikne všude tam, kde se objeví – s nezaměnitelným stylem značky Mercedes-Benz.


Obchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP