VEGA TOUR

cs cz

Menu

Služby pro dopravce

Disponujeme vlastní autoškolou, specializujeme se na servis firemních vozidel všech druhů, a...22.8.2016 - 2. ročník Fotosoutěže pro řidiče a řidičky autobusů!

Po loňském úspěchu vyhlašuje i letos web Můj autobus generálními partnery – veletrh Czechbus a zájezdový dopravce Vega Tour, 2. ročník Fotosoutěže pro řidiče autobusů! 

ilustracni_fotosoutezSoutěží se ve třech kategoriích a výherce každé z nich získá ceny v hodnotě 15 000 Kč jako např. zájezd od CK Vega Tour, sadu pneumatik, voucher na školu smyku apod. Zasílat fotografie a hlasovat můžete až do 31. 10. 2016 na stránkách www.mujautobus.cz.

Soutěžit můžete ve třech kategoriích:

1) Kategorie „Autobus mého srdce“:

V kategorii „Autobus mého srdce“ se můžete pochlubit autobusem, který řídíte, nebo modelem, který je Váš vysněný.

2) Kategorie „Příští zastávka: Konečná“:

Do kategorie „Příští zastávka: Konečná“ posílejte fotografie Vašeho autobusu na nejvzdálenějším místě, ať už by to byly hranice Vašeho okresu nebo okraj kontinentu. Nezapomeňte uvést, kde jste fotku pořídili!

3) Kategorie „Relaxmetr“:

Do kategorie „Relaxmetr“ zasílejte fotografie, jak trávíte své přestávky v řízením, čím se odreagováváte nebo jak během pauzy dobíjíte baterky.

Každý soutěžící bude odměněn volnou vstupenkou na veletrh Czechbus 2016 a slevou na roční profesní školení u Autoškoly a akreditovaného školicího střediska Vega Tour.

Hlasování probíhá po celou dobu soutěže, proto jakmile se přihlásíte, nezapomeňte svou fotografii sdílet s rodinou, přáteli a kolegy, abyste nasbírali co nejvíce hlasů! Hlasovat mohou pouze registrovaní uživatelé.

Vyhlášení a výstava vítězných fotografií proběhne na veletrhu Czechbus, 22. – 24. 11. 2016 v Praze.


Obchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP