VEGA TOUR

cs cz

Menu

Bazar autobusů

Využijte našich zkušeností při nákupu či prodeji autobusů. Nabízíme široký výběr...10.3.2018 - Osmý Den otevřených dveří – 1. února 2018

 

Dne 1. února proběhl v sídle společnosti Vega Tour osmý ročník Dne otevřených dveří. Návštěvníci obchodního areálu Vídeňská na Praze 4 si mohli prohlédnout širokou nabídku autobusů a blíže se seznámit se službami souvisejícími s autobusovou dopravou.

Začátkem roku 2019 se opět můžete těšit na další, v pořadí již devátý, ročník Dne otevřených dveří.

Samozřejmostí bude možnost podrobné prohlídky u všech vystavených vozidel a testovacích jízd u vybraných autobusů.  Zároveň Vám umožníme zdarma vystavit své vozidlo k prodeji a prezentovat Vaši firmu před odbornou veřejností. Celá akce se odehrává v příjemné neformální atmosféře. Po celou dobu pro Vás bude zdarma připraven raut s jídlem i pitím. Zdarma je také zajištěno parkování pro pozvané účastníky i návštěvníky v areálu Vega Tour.

Kdy?

Leden/Únor 2019, od 10 do 17 hod.

Kde?

Sídlo Vega Tour
Obchodní areál Vídeňská
Vídeňská 142
148 00
Praha 4

Jak se mohu zúčastnit?

Chcete-li vystavit svůj vůz k prodeji, podívat se jako návštěvník popř. máte jakékoliv dotazy související s akcí kontaktujte koordinátora projektu na níže uvedený e-mail nebo telefon.

Miroslav Průša
E: miroslav.prusa@vegatour.com
Tel: +420 739 604 915

Těšíme se na osobní setkání v areálu Vega Tour.

Fotografie ze Dne otevřených dveří 2018

 


Obchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP

Kariéra

Poptávkový formulář
Zavřít