Cookie Consent by Free Privacy Policy website

VEGA TOUR

cs cz

Menu

Autobusový dopravce

Operujeme s více než 150 zájezdovými autobusy, minibusy a limuzínami průměrného stáří 2...26.3.2020 - Dobrovolníci společnosti Vega Tour

Dobrovolníci společnosti Vega Tour rozváží jídlo a nabízí výhodnou dopravu pro složky IZS.

Praha, 26. března 2020 – Společnost Vega Tour, přední mezinárodní dopravce a cestovní kancelář, se rozhodla využít své rozsáhlé flotily autobusů/minibusů na pomoc v rámci dobrovolnictví a nabídky zvýhodněné privátní dopravy. Vega Tour má za sebou 29 let působení na českém trhu, jedná se o stabilního dopravce a cestovní kancelář s autobusovými i leteckými zájezdy. Vzhledem k vládním opatřením o zákazu cestování, se společnost rozhodla využít svou flotilu i na dobrovolnickou spolupráci. Jedná se o zajištění dopravy a následný rozvoz obědů pro seniory a občany se sníženou pohyblivostí na Praze 4 pod záštitou Ústavu sociálních služeb, a také pro iniciativu „Vaříme nepostradatelným“ Zdeňka Pohlreicha a Jana Punčocháře.

Zároveň se společnost rozhodla nabídnout zvýhodněnou, bezpečnou dopravu minibusy s menší kapacitou, na svoz zaměstnanců do zaměstnání a zpět domů. Společnost tím chce primárně pomoci složkám integrovaného záchranného systému, aby se jejich zaměstnanci vyhnuli MHD. Nabídku ale mohou využít i soukromé firmy, menší skupiny nebo i jednotlivci, kteří potřebují bezpečně dopravit k doktorovi, na důležitou schůzku či na potřebný nákup. Společnost dbá na pravidelnou dezinfekci autobusů, ochranné pomůcky pro řidiče i dezinfekční gel pro pasažéry.

„Jsem hrdý na to, že naši zaměstnanci se velmi ochotně připojili k dobrovolnické výzvě a mohli jsme tak nabídnout pomoc. Status rodinné firmy, se právě v této těžké chvíli opět potvrdil, umíme držet při sobě a pomoci ostatním, když je to potřeba, stejně jako v rodině. Zároveň jsme se snažili vymyslet i zajímavou nabídku pro složky IZS či firmy a podpořit tak náš obor,“ říká Martin Capoušek, jednatel společnosti Vega Tour.

Společnost Vega Tour nabízí sestavení nabídky na míru dle přání klienta. Kromě standardní flotily autobusů/minibusů, dokáže vyjít vstříc i náročným klientům, kteří požadují VIP servis. Ve flotile má i speciálně upravenou limuzínu až pro 7 osob. Cestující si tak mohou dopřát komfort a luxus například cestou na firemní meeting.

Kontakt pro média

Ing. Monika Vrkoslavová
Marketing Coordinator
+420 242 447 215
monika.vrkoslavova@vegatour.com


Obchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP Bezba