Cookie Consent by Free Privacy Policy website

VEGA TOUR

cs cz

Menu

Autobusový dopravce

Operujeme s více než 150 zájezdovými autobusy, minibusy a limuzínami průměrného stáří 2...28.1.2021 - VT Service rozšířil své služby

Rádi bychom Vás seznámili s veškerými nabízenými službami. Divize VT Service primárně zajišťovala servis firemních a užitkových vozidel, prodej náhradních dílů a ověřování tachografů. Od loňského roku jsme se zaměřili více na kompletní servis osobních vozidel a doplnili nové služby.

Pro zákazníky jsme vytvořili přijímací místnost, kde můžete v pohodlí vyčkat na opravu svého vozu. Naši technici Vám čekání zpříjemní kávou, čajem a oblíbeným seriálem v televizi. Kontaktovat nás můžete na tel.: +420 725 939 922. Orientační ceník našeho autoservisu a pneuservisu naleznete zde: https://www.vtservice.cz/servis-vozu-nahradni-dily/. 

Kromě klasických oprav nově nabízíme i čištění interiérů a exteriérů vozů. Můžete si vybrat celkem za 4 programů: Interiér Standard, Exteriér Standard, Interiér Exclusive a Exteriér Exclusive. Čištění vozu je u zákazníků velmi oblíbené, a proto se k nám rádi vrací. Doporučujeme program Interiér Exclusive, který je nejvíce vyhledávaný. Interiér Vašeho vozu bude opět jako nový! Kompletní popis programů a ceny naleznete zde: https://www.vtservice.cz/cisteni-interieru-exterieru/.

Další novinkou, kterou jsme do služeb doplnili je Stěhování a vyklízení bytů/domů. Obraťte se na nás a nestresujte se zbytečně. Stačí vyplnit poptávkový formulář nebo nás kontaktovat telefonicky (+420 606 043 580). Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a neúčtujeme si nic navíc! Po prvotním sdělení detailů se poté sejdeme na místě, odkud se bude stěhovat a vše si upřesníme včetně nacenění. Více o této službě se dozvíte zde: https://www.vtservice.cz/stehovani-vyklizeni/


Obchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP Bezba