VEGA TOUR

cs cz

Menu

VT BAZAAR

Využijte našich zkušeností při nákupu či prodeji autobusů. Nabízíme široký výběr...20.7.2021 - Vega Tour a ČD spojili síly

 

Hledáte dopravu k moři, ale z vašeho města nebo obce nejede žádný dopravce zajišťující mezinárodní linkové spoje? Je u vás zastávka vlaků Českých drah? Pak pro vás máme skvělé řešení, na které jste dlouho čekali.

Naše pohodlná autobusová doprava do Itálie a Chorvatska je nově dostupná i na webu Českých drah, a to s možností kombinace s jízdenkami na vnitrostátní vlaky. S námi se tak dostanete odkudkoli do svého vysněného letního letoviska.

Do vyhledávače na stránkách ČD zadejte páteční odjezdové datum. Čas odjezdu je 19:30 z Prahy, a to pro Istrii a Itálii. Dalmácie odjíždí ve 14:30. Místo odjezdu zvolíte dle vašich preferencí. Vždy raději vyhledávejte spoje s dostatečným časovým předstihem.

 

V nabídce si můžete vybrat mezi jednosměrnou nebo zpáteční jízdenkou.

Cenově výhodná a komfortní doprava je zajištěna výhradně našimi zájezdovými autobusy s těmi nejlepšími řidiči, jaké si můžete přát. Cesta na dovolenou se tak stane příjemný zážitkem.


Obchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP