VEGA TOUR

cs cz

Cestovní kancelář

Cestujte na hory luxusním autobusem s
Wi-Fi internetem zdarma. Široký výběr cílových...

Technický průvodce pro zimní sezónu

Jsme jedna z největších evropských dopravně turistických společností zaměřujících se na autobusovou dopravu. Mezi hlavní činnosti Vega Tour patří kromě autobusové dopravy také cestovní kancelář, portfolio služeb pro dopravce, prodej obytných vozů a motorových lodí. Dynamicky rosteme. Za uplynulých 5 let jsme zaznamenali nárůst tržeb o více než 100% na souhrnný obrat přes půl miliardy. V současné době ve firmě působí již více než 200 našich kolegů a přijímáme další. Aktuálně hledáme nové kolegyně/nové kolegy na pozici Technický průvodce našich charterových linek do Itálie a Francie (prosinec 2016 – březen 2017)

Náplň práce:

Očekáváme:

Nabízíme:

V případě zájmu o pozici „Technický delegát“ zašlete Váš strukturovaný životopis na nikola.makovska@vegatour.com.

Obchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP

Kariéra

Poptávkový formulář

Zavřít