Cookie Consent by Free Privacy Policy website

VEGA TOUR

cs cz

Menu

Cestovní kancelář

Cestujte na hory luxusním autobusem s
Wi-Fi internetem zdarma. Široký výběr cílových...Naši řidiči

Na výuku a vzdělávání řidičů klade naše společnost velký důraz. Díky tomu se můžeme pyšnit jedněmi z nejlepších řidičů nejen v Čechách ale i v Evropě. Pravidelně investujeme do jejich tréninku a jazykových kurzů, vzděláváme řidiče v technických oblastech autobusů, které řídí, bezpečnostních přestávkách a povinném odpočinku, i jak jednat s klienty. Všichni naši řidiči mluví anglicky a někteří z nich také i druhým jazykem, jako je němčina či španělština. Všichni řidiči jsou také uniformováni a nosí Vega Tour košili s kravatou, černé kalhoty a boty.

 ridici

Podrobnosti o každém našem řidiči Vám rádi poskytnou naši dispečeři.

Kurzy bezpečné jízdy

Urkunde_2013-jpgNaši řidiči pravidelně procházejí kurzy bezpečné jízdy společnosti OMNIplus a DEKRA. Tyto bezpečnostní kurzy jsou prováděny v areálu ADAC – Centra bezpečného řízení Hockenheimring v Německu a vycházejí ze směrnice německé rady pro bezpečnost silničního provozu (DVR e.V.), případně na Polygonu Most, kde se řidiči učí zvládání nepředvídatelných situací na silnici.

Kurzy zahrnují

 

Reportáže z druhého kurzu bezpečné jízdy, 26.2.2016, Polygon Most:

Reportáže z Kurzů bezpečné jízdy, 6.2.2015, Most:
ČT: Události v regionech
e-mostecko
Zpráva z kurzu a fotogalerie

Kurzy snižování nákladů

Našich řidiči pravidelně absolvují školení na úspornou, ekonomickou jízdu. Školení je vyvinuto přímo výrobcem autobusů EvoBus v Německu a používáno po celé západní a v posledních letech již i střední Evropě u všech firem, kterým na ekonomice provozu opravdu záleží. Z důvodu neustále se zvyšujících nákladů je nutné přijímat taková opatření, aby s kvalitou služeb, které chceme i nadále nabízet, byla zachována stále ta nejnižší možná cena pro Vás, naše cílové zákazníky.

Jazykové kurzy

Kvalita poskytovaných služeb je pro nás velmi důležitá a to je také důvod, proč pravidelně investujeme do jazykového vzdělávání našich řidičů. Každý rok všichni řidiči podstupují rozsáhlé jazykové kurzy zakončené certifikátem.

Předpisy řízení

Na cestách všichni naši řidiči striktně dodržují mezinárodní předpisy o povolené délce řízení (novelizovaná Direktiva EHS 561/2006 a starší EHS 3820/85 a AETR). Tímto se nesnažíme jen jezdit podle platných evropských zákonů, ale také chránit všechny naše cestující. V dolní části můžete najít úplné znění těchto mezinárodních úmluv.Obchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP Bezba