VEGA TOUR

cs cz

Menu

Bazar autobusů

Využijte našich zkušeností při nákupu či prodeji autobusů. Nabízíme široký výběr...


Cyklovlek

Krátce o vozu:

Přívěs pro kola bezpečně přepraví až 44 kol. Je možné si ji půjčit společně s autobusem Vega Tour. Speciální držáky zajišťují, aby se kola během jízdy nepoškrábala.

Specifikace

S bezpečnostním držákem kol. Jedná se o nový přívěs na kolo, který dokáže velmi bezpečně uložit velké množství jízdních kol, aby se během přepravy nepoškrábaly ani nepoškodily. Může být připojen k jakémukoli vozu nebo mini-vozu s tažným zařízením. Má vlastní brzdový systém, je licencován na 100 km / h, má 2 úrovně, 14 “ kola a je dlouhý 6,5 metrů včetně sloupu. Můžete si jej pronajmout pouze s autobusem Vega Tour.

Přívěs na zavazadla

Obsazení: 18-24 zavazadel

Krátce o vozu:

Základní vlek zapůjčujeme k autobusům Vega Tour, pokud přepravují cestující větší množství kufrů a tašek nebo zavazadla nadměrných rozměrů. Kapacita zavazadlového prostoru se tak zvýší až o 24 zavazadel.

Specifikace

Pro nadměrná a speciální zavazadla. Vlek, který jde připojit k autobusu nebo minibusu. Většinou se používá jako doplněk, pokud nákladový prostor pod autobusem nestačí. Ideální pro umístění nadměrných zavazadel. K pronájmu jen s autobusem Vega Tour.

Skibox

Obsazení: 50 lyží

Krátce o vozu:

Ski box můžete objednat k lyžařským zájezdům na uložení lyží a snowboardů. Skibox je dostatečně prostorný pro lyže a snowboardy všech pasažérů na palubě autobusu.


Obchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP

Kariéra

Poptávkový formulář
Zavřít