Cookie Consent by Free Privacy Policy website

VEGA TOUR

cs cz

Menu

Služby pro dopravce

Disponujeme vlastní autoškolou, specializujeme se na servis firemních vozidel všech druhů, a...


Fahrradtransportanhänger

Krátce o vozu:

Der Fahrradtransportanhänger kann bis zu 44 Fahrräder transportieren. Er kann zusammen mit dem Bus Vega Tour verliehen werden. Durch spezielle Halter wird sichergestellt, dass die Fahrräder während der Fahrt nicht zerkratzt werden.

Spezifikation

Mit Fahrradträger. Es handelt sich um einen neuen Fahrradträger, mit dem eine große Anzahl an Fahrrädern aufbewahrt werden kann, ohne sie während des Transports zu zerkratzen oder zu beschädigen. Er kann zu jedem Wagen oder Kleinbus mit Abschleppöse befestigt werden. Er hat ein eigenes Bremssystem, Lizenz für 100 Km/Std., hat 2 Stufen, 14 “ Räder und ist 6,5 Meter lang einschließlich der Säule. Er kann nur mit dem Bus von Vega Tour gemietet werden.

Přívěs na zavazadla

Obsazení: 18-24 zavazadel

Krátce o vozu:

Základní vlek zapůjčujeme k autobusům Vega Tour, pokud přepravují cestující větší množství kufrů a tašek nebo zavazadla nadměrných rozměrů. Kapacita zavazadlového prostoru se tak zvýší až o 24 zavazadel.

Specifikace

Pro nadměrná a speciální zavazadla. Vlek, který jde připojit k autobusu nebo minibusu. Většinou se používá jako doplněk, pokud nákladový prostor pod autobusem nestačí. Ideální pro umístění nadměrných zavazadel. K pronájmu jen s autobusem Vega Tour.

Skibox

Obsazení: 50 lyží

Krátce o vozu:

Ski box můžete objednat k lyžařským zájezdům na uložení lyží a snowboardů. Skibox je dostatečně prostorný pro lyže a snowboardy všech pasažérů na palubě autobusu.


Obchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP Bezba