VEGA TOUR

cs cz

Menu

Autobusový dopravce

Operujeme s více než 150 zájezdovými autobusy, minibusy a limuzínami průměrného stáří 2...


Přívěs na zavazadla

Obsazení: 18-24 zavazadel

Krátce o vozu:

Základní vlek zapůjčujeme k autobusům Vega Tour, pokud přepravují cestující větší množství kufrů a tašek nebo zavazadla nadměrných rozměrů. Kapacita zavazadlového prostoru se tak zvýší až o 24 zavazadel.

Specifikace

Pro nadměrná a speciální zavazadla. Vlek, který jde připojit k autobusu nebo minibusu. Většinou se používá jako doplněk, pokud nákladový prostor pod autobusem nestačí. Ideální pro umístění nadměrných zavazadel. K pronájmu jen s autobusem Vega Tour.

Cyklovlek

Obsazení: 44 kol

Krátce o vozu:

Cyklovlek na kola, který bezpečně převeze až 44 kol, lze zapůjčit spolu s autobusem Vega Tour. Speciální držáky zajistí, aby se kola při jízdě nepoškrábala.

Specifikace

S bezpečnostním držením kol. Nový přívěs / cyklovlek na kola, který bezpečně uskladní velké množství kol tak, aby se při přepravě nepoškrábala ani jinak neponičila. Lze ho zapojit za jakýkoliv autobus či minibus s tažným zařízením. Cyklovlek je s vlastním bržděním kol, má povoleno 100km/h, je dvoupatrový, má 14“ kola a je 6,5 metru dlouhý vč. oje. K půjčení je jen s autobusem Vega Tour.

Skibox

Obsazení: 50 lyží

Krátce o vozu:

Ski box můžete objednat k lyžařským zájezdům na uložení lyží a snowboardů. Skibox je dostatečně prostorný pro lyže a snowboardy všech pasažérů na palubě autobusu.


Obchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP

Kariéra

Poptávkový formulář
Zavřít