VEGA TOUR

cs cz

Menu

Bazar autobusů

Využijte našich zkušeností při nákupu či prodeji autobusů. Nabízíme široký výběr...Řidič autobusu a minibusu

Staňte se řidičem autobusu u Vega Tour

prace pro ridice autobusu

Od jara 2017 nabíráme nové profesionální řidiče autobusů a minibusů do společnosti Vega Tour. Atraktivní a stabilní práce pro předního zájezdového dopravce v Evropě. V oblasti autobusové dopravy působíme již více než 25 let. Naše společnost byla založena jako rodinná firma a i přes svůj růst se nám podařilo zachovat si osobní přístup ke všem zaměstnancům a partnerům. Naší hlavní devizou je moderní vozový park více než 150 autobusů a minibusů a především vysoce kvalifikovaní řidiči.  Nabízíme zaměstnání řidičům autobusu, kteří jsou komunikativní, dorozumí se anglicky a ocení profesní růst. Nabídka práce řidiče autobusu platí nejen pro zkušené řidiče, ale i pro mladé začínající řidiče. Pod vedením školitelů ze společnosti Vega Tour se každý řidič může stát opravdovým profesionálem a špičkou ve svém oboru. Přijímací pohovory pro nové řidiče autobusu jsou po celý rok!

Chcete vědět, jak vypadá nástup do Vega Tour krok za krokem? Přečtěte si zde.

Jaké výhody Vám přináší práce na pozici Řidič autobusu u společnosti Vega Tour?

Pro začínající řidiče nabízíme vlastní Výcvikový program a možnost získání řidičského oprávnění pro skupinu D včetně profesního průkazu zcela zdarma!

Bez čeho se u nás neobejdete?

Jak se stát řidičem autobusu ve společnosti Vega Tour?

Pokud Vás naše nabídka práce řidiče autobusu nebo minibusu zaujala, volejte: Michal Pekárek, +420 725 255 533. Během telefonického rozhovoru se domluvíme na Vašich časových možnostech, ověříme Vaše jazykové dovednosti a zeptáme se Vás na Vaše zkušenosti či představy o práci řidiče. Následovat bude osobní pohovor u nás ve společnosti. Před samotným nástupem Vás čeká lékařská prohlídka a smluvní pojištění.

Životopisy posílejte na: michal.pekarek@vegatour.com

Jak vypadá začátek ve Vega Tour pro řidiče?

Klikněte do obrázku pro bližší popis jednotlivých kroků.Obchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP

Kariéra

Poptávkový formulář
Zavřít