VEGA TOUR

cs cz

Menu

Bazar autobusů

Využijte našich zkušeností při nákupu či prodeji autobusů. Nabízíme široký výběr...Jak vypadá začátek ve Vega Tour pro řidiče?

1. Telefon na kontaktní linku

Prvního kontaktu s Vega Tour se nemusíte bát. Nejednáme přes zprostředkovatelskou ani personální agenturu. Hovor s Vámi provede přímo jeden ze zkušených kolegů, který byl několik let sám řidičem a zná velmi dobře praxi provozu autobusů. Telefon Vás k ničemu nezavazuje a v případě zájmu si domluvíte termín osobního pohovoru v sídle Vega Tour v Praze.

2. Pohovor v sídle Vega Tour

Po telefonické dohodě Vás pozveme na pohovor v sídle Vega Tour. Na setkání se dozvíte veškeré informace o práci, firmě a platových podmínkách. Uvidíte naše sídlo, kterým Vás rádi provedeme. Můžete se podívat na dispečink, vozový park i dílenské zázemí. Pohovor probíhá formou dialogu a rozhodně se nejedná o žádný „výslech“ ani další oboustranný závazek. Obvykle se ptáme hlavně na praxi v oboru řidiče, časové možnosti, zda chcete být více doma, nebo naopak jezdit do zahraničí. Cílem pohovoru je informovanost obou stran a prostor pro zvážení vzájemné spolupráce k určitému datu.

3. Rozhodnutí a domluvení termínu nástupu

Pokud se vzájemně rozhodneme pro spolupráci, dohodneme se společně na termínu Vašeho nástupu. Počítáme s tím, že uvolnění od stávajícího zaměstnavatele nepůjde ve všech případech ze dne na den. Před nástupem Vám samozřejmě pomůžeme s vyřízením potřebných formalit a např. minimalizujeme návštěvu úřadů. Chceme, abyste především dobře řídili autobus a neřešili zbytečné papírování.

4. Den nástupu

V den nástupu se Vás ujme kolega, který Vás provede celým dnem a všemi procesy. Po absolvování interních školení Vám bude představen „mentor“ tj. zkušený pracovník, který Vám bude průvodcem v prvních dnech ve Vega Tour. Klademe důraz na osobní přístup a proto se u nás neztratíte. Uvědomujeme si, že příchod do nové práce je velkou změnou a po celou dobu se snažíme minimalizovat administrativu a vše vyřizujeme v našem sídle firmy.

5. První den v práci

První den v práci určitě nebude „hozením do vody“. Celý první den a první jízdy k Vámi bude přidělen zkušený řidič. Vše Vám v klidu postupně vysvětlíme a ukážeme. Naši řidiči se vždy mohou spolehnout na podporu starších kolegů, dispečinku a zázemí firmy. Velmi užitečné jsou také firemní internetové stránky, kde řidiči najdou přehledně uspořádané informace, které jsou důležité pro jejich práci. V průběhu zkušební doby absolvujete školení, kde vás seznámíme s jednotlivými typy autobusů, údržbou a dalšími technickými záležitostmi ve Vega Tour.

6. Konec zkušební doby

Po úspěšném ukončení zkušební doby získáváte možnost proplacení jazykového kurzu a dále se dohodneme na Vašem rozvoji a směru další spolupráce (např. výběr destinací, časových možnostech).

7. Hodnotící pohovor

Po zkušební době si můžete vyžádat hodnotící pohovor s Vaším nadřízeným. Během schůzky zhodnotíte Vaše působení ve firmě a nastíníte své další působení, případně oblast, kde se budete chtít dále rozvíjet.

8. Možnost prodloužení smlouvy

Bude-li po skončení smlouvy oboustranný zájem, uzavře s Vámi Vega Tour další smlouvu, která mimo jiné nabízí možnost garance příjmu, přidělení vlastního autobusu, zařazení do zimní sezóny a plánování práce na další letní období.Obchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP

Kariéra

Poptávkový formulář
Zavřít