VEGA TOUR

cs cz

Menu

Cestovní kancelář

Cestujte na hory luxusním autobusem s
Wi-Fi internetem zdarma. Široký výběr cílových...Jak vypadá začátek ve Vega Tour pro řidiče?

1. Telefon na kontaktní linku

Prvního kontaktu s Vega Tour se nemusíte bát. Nejednáme přes zprostředkovatelskou ani personální agenturu. Hovor s Vámi provede přímo jeden ze zkušených kolegů, který byl několik let sám řidičem a zná velmi dobře praxi provozu autobusů. Telefon Vás k ničemu nezavazuje a v případě zájmu si domluvíte termín osobního pohovoru v sídle Vega Tour v Praze.

2. Pohovor v sídle Vega Tour

Po telefonické dohodě Vás pozveme na pohovor v sídle Vega Tour. Na setkání se dozvíte veškeré informace o práci, firmě a platových podmínkách. Uvidíte naše sídlo, kterým Vás rádi provedeme. Můžete se podívat na dispečink, vozový park i dílenské zázemí. Pohovor probíhá formou dialogu a rozhodně se nejedná o žádný „výslech“ ani další oboustranný závazek. Obvykle se ptáme hlavně na praxi v oboru řidiče, časové možnosti, zda chcete být více doma, nebo naopak jezdit do zahraničí. Cílem pohovoru je informovanost obou stran a prostor pro zvážení vzájemné spolupráce k určitému datu.

3. Rozhodnutí a domluvení termínu nástupu

Pokud se vzájemně rozhodneme pro spolupráci, dohodneme se společně na termínu Vašeho nástupu. Počítáme s tím, že uvolnění od stávajícího zaměstnavatele nepůjde ve všech případech ze dne na den. Před nástupem Vám samozřejmě pomůžeme s vyřízením potřebných formalit a např. minimalizujeme návštěvu úřadů. Chceme, abyste především dobře řídili autobus a neřešili zbytečné papírování.

4. Den nástupu

V den nástupu se Vás ujme kolega, který Vás provede celým dnem a všemi procesy. Po absolvování interních školení Vám bude představen „mentor“ tj. zkušený pracovník, který Vám bude průvodcem v prvních dnech ve Vega Tour. Klademe důraz na osobní přístup a proto se u nás neztratíte. Uvědomujeme si, že příchod do nové práce je velkou změnou a po celou dobu se snažíme minimalizovat administrativu a vše vyřizujeme v našem sídle firmy.

5. První den v práci

První den v práci určitě nebude „hozením do vody“. Celý první den a první jízdy k Vámi bude přidělen zkušený řidič. Vše Vám v klidu postupně vysvětlíme a ukážeme. Naši řidiči se vždy mohou spolehnout na podporu starších kolegů, dispečinku a zázemí firmy. Velmi užitečné jsou také firemní internetové stránky, kde řidiči najdou přehledně uspořádané informace, které jsou důležité pro jejich práci. V průběhu zkušební doby absolvujete školení, kde vás seznámíme s jednotlivými typy autobusů, údržbou a dalšími technickými záležitostmi ve Vega Tour.

6. Konec zkušební doby

Po úspěšném ukončení zkušební doby získáváte možnost proplacení jazykového kurzu a dále se dohodneme na Vašem rozvoji a směru další spolupráce (např. výběr destinací, časových možnostech).

7. Hodnotící pohovor

Po zkušební době si můžete vyžádat hodnotící pohovor s Vaším nadřízeným. Během schůzky zhodnotíte Vaše působení ve firmě a nastíníte své další působení, případně oblast, kde se budete chtít dále rozvíjet.

8. Možnost prodloužení smlouvy

Bude-li po skončení smlouvy oboustranný zájem, uzavře s Vámi Vega Tour další smlouvu, která mimo jiné nabízí možnost garance příjmu, přidělení vlastního autobusu, zařazení do zimní sezóny a plánování práce na další letní období.Obchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP

Kariéra

Poptávkový formulář
Zavřít