VEGA TOUR

cs cz

Menu

Autobusový dopravce

Operujeme s více než 150 zájezdovými autobusy, minibusy a limuzínami průměrného stáří 2...Naši řidiči

PŘEHLED ŘIDIČŮ

Na výuku a vzdělávání řidičů naše společnost klade velký důraz. Díky tomu se můžeme pyšnit jedněmi z nejlepších řidičů nejen v Čechách ale i v Evropě. Pravidelně investujeme do jejich tréninku a jazykových kurzů, vzděláváme řidiče v technických oblastech autobusů, které řídí, bezpečnostních přestávkách a povinném odpočinku, i jak jednat s klienty. Všichni naši řidiči mluví anglicky a někteří z nich také i druhým jazykem jako je němčina či španělština. Všichni řidiči jsou také uniformováni a nosí Vega Tour košili s kravatou, černé kalhoty a boty.

Podrobnosti o každém našem řidiči Vám rádi poskytnou naši dispečeři.

Kurzy bezpečné jízdy

Naši řidiči pravidelně procházejí kurzy bezpečné jízdy společnosti OMNIplus. Tyto bezpečnostní kurzy jsou prováděny v areálu ACAC – Centra bezpečného řízení Hockenheimring v Německu a vycházejí ze směrnice německé rady bezpečnosti dopravy DVR e.V.

Kurzy zahrnují:

Kurzy snižování nákladů

V nedávné době proběhlo opět školení našich řidičů na úspornou, ekonomickou jízdu. Školení je vyvinuto přímo výrobcem autobusů EvoBus v Německu a používáno po celé západní a v posledních letech již i střední Evropě u všech firem, kterým na ekonomice provozu opravdu záleží. Z důvodu neustále se zvyšujících nákladů je nutné přijímat taková opatření, aby s kvalitou služeb, které chceme i nadále nabízet, byla zachována stále ta nejnižší možná cena pro Vás, naše cílové zákazníky.

Jazykové kurzy

Kvalita poskytovaných služeb je pro nás velmi důležitá a to je také důvod, proč pravidelně investujeme do jazykového vzdělávání našich řidičů. Každý rok všichni řidiči podstupují rozsáhlé jazykové kurzy. Naším dlouhodobým partnerem pro jazykovou výuku je agentura Presto.

Předpisy řízení

Na cestách všichni naši řidiči striktně dodržují mezinárodní předpisy o povolené délce řízení (novelizovaná Direktiva EHS 561/2006 a starší EHS 3820/85 a AETR). Tímto se nesnažíme jen jezdit podle platných evropských zákonů, ale také chránit všechny naše cestující. V dolní části můžete najít úplné znění těchto mezinárodních úmluv.

Direktiva EHS 561/2006 – 2006/04

Direktiva EHS 3820/85 – 1985/12

United Nations AETR Agreement – 1999/04

Nařízení ES 1073/2009

 Obchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP

Kariéra

Poptávkový formulář
Zavřít