VEGA TOUR

cs cz

Menu

Prague Bus Tours

Incomingová agentura zajišťující výlety po Praze a ČR ekologickými autobusy s Wi-Fi, v ceně...Prague Bus Tours

PBT_logo

Prague Bus Tours je nová incomingová agentura, která zajišťuje okružní jízdy po Praze a výlety do nejzajímavějších turistických destinací v České republice pro jednotlivce i skupiny. Našimi zájezdy Vás provedou ověření průvodci v 7 světových jazycích. Prague Bus Tours patří do skupiny Vega Tour – největší český zájezdový dopravce, který působí na trhu od roku 1991 a ročně přepraví čtvrt milionu zákazníků z celého světa.


benefity_ikony_kompletWi-Fi zdarma:
Na palubě našich autobusů připojení k internetu pomocí wi-fi zdarma.
Pick up a drop off: Vyzvedneme Vás na hotelu zdarma, u většiny zájezdů nabízíme zdarma také rozvozy na hotel po skončení programu.
10% online sleva: Při objednání zájezdu online získáte 10 % slevu.
Moderní autobusy: Všechny autobusy z naší flotily jsou staré maximálně 1 rok a jsou vybaveny pro Vaše maximální pohodlí.

.


www.praguebus.tours

Kontakt pro objednávky a informace:
E-mail: info@praguebus.tours
Hotline: +420 725 255 525

square-facebook-128

.


foto_PragueBusToursT1 – Celodenní prohlídka Prahy

Délka trasy: 7 h
Tour zahrnuje: wi-fi, pick up a drop off, průvodce, jídlo

Nejkomplexnější prohlídková trasa historickou Prahou. Navštívíte její největší klenoty – Pražský hrad, Staroměstské náměstí s Orlojem. Výlet je zakončen plavbou lodí po Vltavě. Poznejte celou Prahu za jediný den!

.

.

T2T2 – Prohlídka pamětihodností Prahy

Délka trasy: 3 h
Tour zahrnuje: wi-fi, pick up, průvodce

Poznejte všechny pamětihodnosti Prahy za pouhé 3 hodiny vyhlídkovým autobusem! Součástí výletu je procházka s průvodcem po Starém městě. Navštívíte Pražský hrad, Staroměstské náměstí a Židovské město.

.

.

 

T3T3 – Prohlídka Prahy ve 2 hodinách

Délka trasy: 2 h
Tour zahrnuje: wi-fi, pick up, průvodce

Rychlá prohlídka Prahy ve dvou hodinách. Vyhlídková trasa klimatizovaným autobusem Vás zaveze až k Pražskému hradu, kde Vás bude čekat hodinová procházka hradním komplexem s profesionálním průvodcem.

.

.

T4T4 – Pražský hrad skrz naskrz

Délka trasy: 3,5 h
Tour zahrnuje: wi-fi, pick up, průvodce, vstupné

Výlet s prohlídkou Pražského hradu. Poznejte největší hradní komplex na světě – jeho architektonické skvosty a překrásné zahrady s jedinečným výhledem na Prahu. Tato místa nesmíte při návštěvě Prahy opomenout.

.

.

T5T5 – Procházka pražským Židovským Městem

Délka trasy: 3 h
Tour zahrnuje: pick up, průvodce, vstupné

Nechte se zavést do Židovského města, tajuplného a zachovalého celku židovských památek, které dnes patří mezi nejnavštěvovanější místa Prahy. Projděte se po Starém židovském hřbitově a navštivte synagogy.

.

.

T6T6 – Výlet na hrad Karlštejn

Délka trasy: 4,5 h
Tour zahrnuje: wi-fi, pick up a drop off, průvodce, vstupné

Poznejte tento majestátný hrad, který nechal zbudovat Karel IV. jako klenotnici pro korunovační klenoty. Historie Karlštejna je spojena s mnoha pověstmi, tento symbol zlatých věků českých zemí rozhodně stojí za návštěvu.

.

.

T7T7 – Český Krumlov

Délka trasy: 10 h
Tour zahrnuje: wi-fi, pick up a drop off, průvodce, vstupné, jídlo

Český Krumlov je mimořádným architektonickým skvostem zapsaným do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Navštivte romantický Český Krumlov, který na Vás dýchne minulostí.

.

.

T8T8 – Památník Terezín

Délka trasy: 5 h
Tour zahrnuje: wi-fi, pick up a drop off, průvodce, vstupné

Město Terezín je nechvalně známé jako největším koncentrační tábor za 2. světové války v českých zemích. Dnes je toto město památníkem připomínající tragické osudy desetitisíců židů, kteří tímto táborem prošli.

.

.

T9T9 – Kutná Hora a prohlídka Kostnice

Délka trasy: 5,5 h
Tour zahrnuje: wi-fi, pick up a drop off, průvodce, vstupné

Kutná Hora je díky svému překrásnému chrámu skvělým místem na výlet z Prahy. Navštivte tuto překrásnou památkovou rezervaci, zapsanou do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a unikátní Kostnici.

.

.

T10T10 – Výlet do Karlových Varů

Délka trasy: 10 h
Tour zahrnuje: wi-fi, pick up a drop off, průvodce, jídlo

Poznejte Karlovy Vary s malebnou kolonádou během celodenního výletu autobusem. Své zdraví můžete cestou po Karlových Varech utužit popíjením léčebných pramenů z typických lázeňských pohárků.

.

.

T11T11 – Oběd na lodi s prohlídkou Prahy

Délka trasy: 3 h
Tour zahrnuje: wi-fi, pick up, průvodce, jídlo

Vychutnejte si to nejlepší z Prahy – historické památky i skvělou českou kuchyni. Během 2-hodinové plavby lodí po Vltavě uvidíte krásné panorama Prahy, jako např. Vyšehrad, jejichž historii Vám podrobně popíše průvodce.

.

.

T12T12 – Plavba s večeří a hudbou

Délka trasy: 3 h
Tour zahrnuje: pick up a drop off, jídlo, program

Večerní tříhodinová plavba na Vltavě kouzelným centrem Prahy. Zažijte jedinečný pohled na panorama Pražského hradu a krásně nasvícené památky Prahy. Neomezený raut za doprovodu hudby.

.

.

T13T13 – Originální středověká večeře

Délka trasy: 3 h
Tour zahrnuje: pick up a drop off, jídlo, program

Toužíte po originálním zážitku z Prahy? Pojeďte s námi navštívit středověkou krčmu s jedinečným gastronomickým zážitkem a nevšedním programem. Uvidíte šermíře, sličné tanečnice i ohnivou show.

.

.

T14T14 – Český folklórní večer

Délka trasy: 3 h
Tour zahrnuje: pick up a drop off, jídlo, program

Poznejte Českou republiku a její zvyky prostřednictvím folklórního večera s bohatým programem a večeří z typických českých jídel. Můžete se těšit na 3 hodinovou folklórní show s tradiční cimbálovou muzikou.

.

.

T15T15 – Vyhlídkové lety

Délka trasy: 15 / 35 / 60 min.
Tour zahrnuje: pick up a drop off, let letadlem

Vychutnejte si pohled na nejvýznamnější české památky z výšky. O jedinečný zážitek a skvělou atmosféru se postará zkušený pilot, který Vás během letu upozorní na všechny zajímavosti. Nabízíme tři letecké trasy v délce 15, 35 a 60 min.Obchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP

Kariéra

Poptávkový formulář
Zavřít