VEGA TOUR

cs cz

Menu

VT BAZAAR

Využijte našich zkušeností při nákupu či prodeji autobusů. Nabízíme široký výběr...Doprava vozíčkářů

Vizí společnosti Vega Tour je zajistit kvalitní autobusovou dopravu pro každého, proto myslíme také na potřeby fyzicky hendikepovaných cestujících. Ve vozovém parku proto máme dva moderní vozy: autobus Mercedes-Benz Tourismo a minibus Mercedes-Benz Sprinter. Obě vozidla jsou vybavena plošinou pro invalidní vozík a speciálními pásy pro upevnění vozíků.

DSC_0256Maximální kapacita autobusu je až 9 invalidních vozíků, díky tomu je možné v tomto autobuse přepravit i velké skupiny zdravotně postižených osob. Nový luxusní model Mercedes-Benz Tourismo slouží nejen k dopravě hendikepovaných osob, ale pojme až 56 cestujících na sedadlech.

Maximální kapacita moderního minibusu Tourismo je až 5 invalidních vozíků, nebo 21 sedadel. Tento minibus je vhodný především pro přepravu menší skupiny.

 

 

Vybavení autobusu Mercedes-Benz Tourismo

Zdvihací plošina pro invalidní vozík, lednice, klimatizace, toaleta, kávovar, 1 x mikrofon, CD/DVD/MP3 přehrávač, 2x LCD 17″, bezpečnostní systémy ABS, ESP, pásy na všech sedadlech, speciální pásy pro upevnění invalidních vozíků.
Cestovat novým modelem autobusu z řady Tourismo od Mercedes-Benz je radost. Široká řada funkcí a nadstandardní vybavení, ve kterém je dokonale vyladěn každý detail, byla navržena s ohledem na přání cestujících. Díky speciální plošině jej využijte i k převozu vozíčkářů. Nové Tourismo umožňuje dopravu vozíčkářů včetně osob na elektrickém vozíku. Již u předchozí modelové řady autobusů od Mercedes-Benz se skvěle osvědčila nová generace motorů a nyní jsou tyto motory BlueEfficiency součástí vozů z řady Tourismo. Hlavním posláním společnosti Mercedes-Benz je zajistit bezpečí pasažérů a minimalizovat případné nehody: k tomu slouží bezpečnostní systémy ESP a BAS, které jsou schopny předvídat krizové situace během jízdy. Tento vůz je navíc vybaven i speciálními pásy pro upevnění invalidních vozíků při přepravě tělesně postižených osob. Zkrátka nové Tourismo, to je bezpečnost od A–Z. Díky sedačkám umístěných na kolejnici je možné snadno vůz přizpůsobit pro přepravu invalidního vozíku. K naložení invalidního vozíku slouží hydraulická plošina. Náš autobus je jedním z mála moderních a luxusních zájezdových autobusů určených k přepravě hendikepovaných osob na invalidním vozíku v České republice.

Vybavení minibusu Mercedes-Benz Sprinter

Hydraulická plošina pro nástup osob na invalidním vozíku, bezpečnostní pásy pro uchycení invalidních vozíků, sedadla na kolejnicích pro snadnou změnu dispozice, 1x mikrofon, CD/DVD/MP3 přehrávač, LCD obrazovka, klimatizace, bezpečnostní systémy ABS, ESP.Obchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP