Cookie Consent by Free Privacy Policy website

VEGA TOUR

cs cz

Menu

VT BAZAAR

Využijte našich zkušeností při nákupu či prodeji autobusů. Nabízíme široký výběr...Dopravní služby

Mezinárodní autobusová doprava je těžištěm firmy Vega Tour. Našim klientům nabízíme dopravu luxusními zájezdovými autobusy značek Setra a Mercedes-Benz, které jsou vybaveny moderní technikou (CD a DVD přehrávač, iPod a MP3 připojení), klimatizací, lednicí, kávovarem, toaletou a pohodlnými sedačkami s pásy. Naše autobusy jsou řízeny profesionálními řidiči v uniformách, kteří ovládají anglický jazyk a postarají se o Vaši bezpečnost a pohodlí.

Zjistěte předběžnou cenu dopravy ZDE!

 

V rámci mezinárodní autobusové dopravy našim klientům nabízíme:

Pronájem autobusů na poznávací zájezdy

poznávací zájezdyDíky svým základnám v několika zemích poskytuje Vega Tour služby mezinárodní autobusové dopravy po celé Evropě Nejoblíbenější službou jsou několikadenní poznávací okruhy po evropských metropolích. Nejpopulárnější evropská města, kam s našimi klienty jezdíme, jsou Vídeň, Londýn, Řím, Berlín, Krakov, Innsbruck, Salzburg, Paříž, Amsterdam a další.

Navrhněte termín a požadovanou trasu a my se již postaráme o vše ostatní. Pro tyto poznávací okruhy pronajímáme naše luxusní autobusy, minibusy i limuzíny. Samozřejmostí je zajištění občerstvení, pití a dalších maličkostí během Vaší cesty. Na Vaši žádost zapůjčíme dětskou sedačku.

Pronájem autobusů na „pendly“

pronájem autobusůTzv. pendly je specifický způsob autobusové dopravy, při níž pronajatý autobus odveze klienty cestovní kanceláře na dovolenou a na zpáteční cestě autobus odváží ty klienty, kteří svoji dovolenou již končí. Na pendly jsme vyčlenili z našeho obsáhlého vozového parku část nejnovějších vozů.

Chceme, aby vysoce kvalitní mezinárodní autobusová doprava byla dostupná i českým klientům, kteří mají stále vyšší nároky na komfort během cesty do zahraničí. Doufáme, že tak pomůžeme vrátit zájem českých klientů o tradiční autobusové zájezdy do všech dostupných destinací Evropy.

IMG_4783Transfery po městě autobusem

Využijte našeho vozového parku a nechte se dopravit po městě jedním z našich autobusů, minibusů nebo limuzín. Autobusové transfery nabízíme pro jednotlivce, malé skupiny i velké skupiny klientů.

Pronájem autobusu na okružní jízdu

Chcete svým obchodním partnerům nebo známým ukázat Prahu nebo nějaké jiné zajímavé místo v České republice? Nechcete ale neustále dobíhat městkou hromadnou dopravu? Dopřejte si pohodlí a objednejte si u nás okružní jízdy po Praze a České republice. Naše autobusy, minibusy nebo limuzíny jsou připraveny Vás vyzvednout na jakémkoliv místě a zase Vás dopravit zpět.

Autobusová doprava na hory

doprava na horyCelou naši autobusovou flotilu můžete v zimním období využít při pořádání Vašich lyžařských zájezdů.

Jako přední autobusový dopravce zajišťujeme již několik let autobusovou dopravu cestovním kancelářím na jejich lyžařské zájezdy. Nabízíme pronájem autobusů i se ski boxy pro uložení lyží a snowboardů cestujících. Všechny autobusy jsou také standardně vybaveny sněhovými řetězy.

Pro menší skupiny využíváme naše minibusy s přídavnými vozíky. Dopravu minibusy objednávají především firmy i soukromé osoby.

 

Zjistěte předběžnou cenu dopravy ZDE!Obchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP Bezba