Cookie Consent by Free Privacy Policy website

VEGA TOUR

cs cz

Menu

Služby pro dopravce

Disponujeme vlastní autoškolou, specializujeme se na servis firemních vozidel všech druhů, a...


Mercedes-Benz VIP Sprinter

Obsazení: 7+2

Krátce o vozu:

Když se řekne Vega Tour Individual znamená to zcela nový přístup k Vám a Vašim potřebám. Užívejte si komfort a luxus vozu Mercedes-Benz pro 7 osob plus s možností tourleadera, který bude sedět vpředu vedle řidiče. Ať už jedete za prací, na výlet s rodinou nebo obchodním partnerem, vždy si můžete být jistí, že Vás jízda bude bavit. Komfortní all-inclusive cestování, kvalitní zvuk, 2 televizory, kávovar Nespresso, Playstation, bar a polohovatelné sedačky. Zajistíme vše na míru, včetně letecké přepravy a dalších doplňkových služeb. Více informací o službě naleznete na: www.vtindividual.com .

Specifikace

Polohovatelné sedačky, Playstation, kávovar Nespresso, 2 televizory, bar, kvalitní zvuk, trezor.

Mercedes-Benz Sprinter 519 CDI

Obsazení: 19+2

Krátce o vozu:

Svou kapacitou pro 19 cestujících je tento minibus předurčen pro menší skupiny, letištní transfery a okružní jízdy po městě.

Specifikace

Satelitní GPS navigace včetně 2x monitoru pro pasažéry, DVD, CD, polohovatelné sedadla, lednice, klimatizace Tropical, bezpečnostní pásy na všech sedadlech, panoramatická okna a mikrofon.

Mercedes-Benz Sprinter

Obsazení: 5 invalidních vozíků/21 sedadel

Krátce o vozu:

Minibus je vybaven plošinou pro vozíčkáře. Minibus přepraví až 5 osob na invalidním vozíku nebo 21 osob na sedadlech. Moderní minibus určený pro přepravu fyzicky hendikepovaných osob.

Specifikace

Hydraulická plošina pro nástup osob na invalidním vozíku, bezpečnostní pásy pro uchycení invalidních vozíků, sedadla na kolejnicích pro snadnou změnu dispozice.

Mercedes-Benz Sprinter 519 XXL

Obsazení: 21+2

Krátce o vozu:

Více prostoru pro Vaše klienty i jejich zavazadla nabízí minibus MB Sprinter 519. Praktická kapacita pro 21 pasažérů.

Specifikace

Satelitní GPS navigace včetně monitoru pro pasažéry, DVD, CD a kazetové přehrávače, polohovatelné sedadla, lednice, klimatizace Tropical, bezpečnostní pásy na všech sedadlech, panoramatická okna a mikrofon.


Obchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP Bezba