Cookie Consent by Free Privacy Policy website

VEGA TOUR

cs cz

Menu

Cestovní kancelář

Cestujte na hory luxusním autobusem s
Wi-Fi internetem zdarma. Široký výběr cílových...Pronájem limuzín a firemní přeprava (MICE)

Pronájem limuzín pro soukromé nebo firemní účely – vychutnejte si pohodlí a luxus našich limuzín, které jsou připraveny Vás dopravit kamkoliv podle Vašeho přání.Pro naše klienty máme ve vozovém parku připravenylimuzíny k pronájmu –značky Mercedes-Benz a Škoda.

 

Všechny limuzíny jsou vybaveny klimatizací a pohodlnými sedačkami. Naše limuzíny řídí příjemní profesionální řidiči, kteří se během jízdy postarají o Vaše pohodlí a bezpečnost.

 

Pronájem limuzíny můžete využít pro dopravu z letiště nebo na letiště, pro transfer po městě, pro dopravu Vašich obchodních partnerů a jiné. Budeme se vždy snažit vyjít vstříc Vašim přáním a požadavkům.

 

Firemní přeprava osob

Firemní přeprava osob od Vega Tour nabízí firmám, soukromým i veřejným organizacím a dalším společnostem zajištění dopravy jejich klientů nebo obchodních partnerů na požadovaná místa po Praze, České republice i celé Evropě.

 

V rámci firemní dopravy nabízíme:

 

Svozy zaměstnanců na pracoviště

Větším společnostem nabízíme vytvoření pravidelné linkové dopravy, tzv. „shuttle bus“, pro jejich zaměstnance, které je každý den svezou z místa bydliště do areálu firmy a odpoledne rozvezou zpět do jejich domovů. Při dlouhodobé spolupráci nabízíme navíc možnost kompletního polepu autobusu v barvách firmy, který zvýší viditelnost a reklamu. Výhodou je rychlejší, spolehlivější a bezpečnější doprava, oproti individuální dopravě MHD. Shuttle bus pro zaměstnance je také způsobem, jak získat a udržet kvalifikované pracovníky z okolních měst nabídnutím efektivního a rychlého způsobu dojíždění do práce.

 

Letištní transfery

Překvapte své firemní klienty a dopřejte jim pohodlnou dopravu z letiště nebo na letiště našimi limuzínami nebo minibusy. Naše limuzíny nebo minibusy jsou na letišti včas a řídí je ochotní řidiči, kteří se rádi postarají o Vaše klienty během cesty. Pro příjemnou a bezpečnou dopravu Vašich firemních klientů nabízíme dopravu limuzínami Mercedes-Benz, Škoda Superb Laurin a Klement nebo Škoda Octavia. Pro větší skupinu osob nabízíme minibusy Mercedes-Benz s kapacitou až 21 osob.

 

Transfery po městě

Pro Vaše firemní klienty i zaměstnance nabízíme individuální přepravu po městě. Potřebujete své klienty či obchodní partnery dopravit z hotelu do Vaší kanceláře nebo podniku, do restaurace nebo jim nabídnout okružní jízdu Prahou? Kontaktujte nás a my již vše zařídíme.

 

Zajištění dopravy na kongresy a VIP akce

Díky velkému vozovému parku Vega Tour nabízípřepravu osobna nejrůznější konference, kongresy, semináře a VIP akce (doprava MICE). Tuto dopravu zajišťujeme na území hlavního města Prahy a České republiky, ale bude pro nás radostí dovézt účastníky i na konferenci či VIP akce pořádané v zahraničí.

 

Zajišťujeme firemní přepravu osob na:

 

 

 

 

 Obchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP Bezba