Cookie Consent by Free Privacy Policy website

VEGA TOUR

cs cz

Menu

Cestovní kancelář

Cestujte na hory luxusním autobusem s
Wi-Fi internetem zdarma. Široký výběr cílových...Společnost

DSC_0005Mezi naše hlavní služby patří zájezdová autobusová doprava, prodej ojetých autobusů, náhradních dílů a autoservis. Společnost Vega Tour provozuje také Cestovní kancelář Vega Tour, Incomingovou agenturu Prague Bus Tours a Autoškolu a akreditační středisko.

 


Reference Vega Tour

V průběhu let jsme navázali spolupráci s množstvím významných klientů mezi nadnárodními společnostmi (Procter & Gamble, KPMG, Nike a další), tour operátory (např. GTA, KUONI Group a MIKI Travel Limited) a cestovními agenturami (jako Gulliver´sTravel a Cox&Kings). Pro naše klienty zajišťujeme zájezdovou přepravu na okruzích po Evropě, exkurzích, transferech a další servis.

 


Non-stop provoz operačního střediska

Pro větší pohodlí a službu klientům jsou naši dopravní manažeři k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce. To znamená, že v jakémkoli čase nás můžete kontaktovat s problémem na cestě a naši operátoři se okamžitě budou věnovat jeho odstranění.

 

Zjistěte předběžnou cenu dopravy ZDE!

 


Nadstandardní vybavení autobusů a minibusů

Bus for disabledNaše autobusy a minibusy pravidelně vybavujeme nejnovější informační technologií. Vega Tour operační centrum používá nejnovější dispečinkový a plánovací software B-Dis společně se systémem on-line sledování všech vozů přes satelit. Cestující mohou na palubě našich autobusů využít Wi-Fi připojení k internetu zdarma, ve vybraných vozech elektrické zásuvky pro nabití svých notebooků a telefonů a cestu jim zpříjemní uvítací a bezpečnostní video. V našem vozovém parku naleznete také moderní zájezdový autobus k přepravě hendikepovaných osob. Autobus značky Mercedes-Benz je uzpůsoben k převozu vozíčkářů (max. 9 osob na invalidním vozíku).

 

 


 Obchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP Bezba