Cookie Consent by Free Privacy Policy website

VEGA TOUR

cs cz

Menu

Služby pro dopravce

Disponujeme vlastní autoškolou, specializujeme se na servis firemních vozidel všech druhů, a...Vybavení autobusů

Snažíme se poskytovat ty nejkvalitnější služby na trhu autobusové dopravy, a proto je většina našich autobusů vybavena satelitní GPS navigací, klimatizací, DVD a CD přehrávači, lednicí, kávovarem, mikrofonem, toaletou, pohodlnými a polohovatelnými sedadly s pásy a bezpečnostními systémy ABS, ASR a ESP. Některé typy vozů jsou navíc vybaveny 220 V zásuvkami na každém dvousedadle. Novinkou v našem vozovém parku je autobus pro tělesně postižené vybavený plošinou pro vozíčkáře! V autobuse s plošinou je možné přepravit až 9 cestujících na vozíku.

Připojení hudebních přehrávačů IPhone/IPod/MP3

Všechny naše autobusy jsou vybaveny USB konektory, přes které můžete připojit své hudební přehrávače do centrálního audiosystému autobusu. Díky tomu můžete během cesty poslouchat svoji oblíbenou muziku v reproduktorech autobusu.

Bezpečnostní pokyny během jízdy

Z důvodu neustálé snahy o zlepšování služeb společnosti Vega Tour a poskytování dostatku informací a bezpečí klientům na palubě jsme natočili tento krátký klip. Naše inspirace vzešla od leteckých společností a stejně jako v jejich případě, i u nás očekávejte, že bezpečnost cestujících je pro nás na prvním místě.

Bezpečnostní pokynyObchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP Bezba