Cookie Consent by Free Privacy Policy website

VEGA TOUR

cs cz

Menu

Cestovní kancelář

Cestujte na hory luxusním autobusem s
Wi-Fi internetem zdarma. Široký výběr cílových...Vybavení autobusů

Snažíme se poskytovat ty nejkvalitnější služby na trhu autobusové dopravy, a proto je většina našich autobusů vybavena satelitní GPS navigací, klimatizací, DVD a CD přehrávači, lednicí, kávovarem, mikrofonem, toaletou, pohodlnými a polohovatelnými sedadly s pásy a bezpečnostními systémy ABS, ASR a ESP. Některé typy vozů jsou navíc vybaveny 220 V zásuvkami na každém dvousedadle. Novinkou v našem vozovém parku je autobus pro tělesně postižené vybavený plošinou pro vozíčkáře! V autobuse s plošinou je možné přepravit až 9 cestujících na vozíku.

Připojení hudebních přehrávačů IPhone/IPod/MP3

Všechny naše autobusy jsou vybaveny USB konektory, přes které můžete připojit své hudební přehrávače do centrálního audiosystému autobusu. Díky tomu můžete během cesty poslouchat svoji oblíbenou muziku v reproduktorech autobusu.

Bezpečnostní pokyny během jízdy

Z důvodu neustálé snahy o zlepšování služeb společnosti Vega Tour a poskytování dostatku informací a bezpečí klientům na palubě jsme natočili tento krátký klip. Naše inspirace vzešla od leteckých společností a stejně jako v jejich případě, i u nás očekávejte, že bezpečnost cestujících je pro nás na prvním místě.

Bezpečnostní pokynyObchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP Bezba