Cookie Consent by Free Privacy Policy website

VEGA TOUR

cs cz

Menu

Služby pro dopravce

Disponujeme vlastní autoškolou, specializujeme se na servis firemních vozidel všech druhů, a...Členství v organizacích

Skupina Vega Tour je členem následujících světových turistických organizací a asociací.

AČCKA – Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

accka_logo_vegaAsociace českých cestovních kanceláří a agentur (dále jen AČCKA) je české profesní sdružení subjektů cestovního ruchu, založené v roce 1991, které má v současné době více jak 240 členů z řad subjektů cestovního ruchu. Řádným členem se mohou stát cestovní kanceláře a agentury, zabývající se příjezdovým i výjezdovým cestovním ruchem. Přidruženými členy AČCKA se mohou stát zahraniční cestovní kanceláře, hotely, centrály cestovního ruchu, školy a komerční firmy nabízející služby cestovním kancelářím (např. pojišťovny).

www.accka.cz

HKP – Hospodářská komora hlavního města Prahy

Hospodářská komora hlavního města Prahy (HKP) byla ustavena v červnu 1994. Jejím posláním je nejen na území hlavního města Prahy, ale i v celé ČR, podporovat malé a střední podnikatele, hájit jejich zájmy a zajistit jim veškeré formy pomoci. Své služby Komora poskytuje jak svým členům, tak i ostatním podnikatelům v celé ČR.
.

www.hkp.cz

Smart Move

smart_move_values

Vega Tour podporuje celosvětovou kampaň Smart Move. Tato kampaň má za účel upřednostňování autobusové dopravy před osobními vozy a to díky její bezpečnosti, šetrnosti k životnímu prostředí a cenové výhodnosti.

Věděli jste, že každý den autobusy po celém světě převážejí miliony cestujících a to právě se sníženým dopadem na životní prostředí? Autobusy jako takové jsou primárně konstruované právě pro poskytování větší bezpečnosti, čistoty, efektivity a cenové výhodnosti v celkovém rámci osobní dopravy.

Smart Move je po celém světě podporován až 104 angažovanými partnery a to včetně průmyslových organizací, výrobců automobilů, médií nebo tisíců autobusových dopravců a jiných individuálních podporovatelů.

www.busandcoach.travelObchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP Bezba