VEGA TOUR

cs cz

Menu

Prague Bus Tours

Incomingová agentura zajišťující výlety po Praze a ČR ekologickými autobusy s Wi-Fi, v ceně...


Mercedes-Benz V Class

Obsazení: 4+2

Krátce o vozu:

Černý Mercede-Benz třídy V má v zadní části pouze 4 kožená křesla, což značně zvýší prostor pro cestující. Víc komfortu, víc pohodlí a nezávislá klimatizace.

Specifikace

Klimatizace, rádio, CD, GPS navigace, parkovací kamera 360 stupňů, DVD navigační systém s barevnou obrazovkou, bezpečnostní systémy ASR, ESP, ABS, elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka, elektricky ovládaná přední a zadní okna, vyhřívané přední a zadní kožené sedačky, xenonová světla, multifunkční volant, senzor stěračů a další.

Mercedes-Benz S Class

Obsazení: 3+1

Krátce o vozu:

Stříbrný Mercede-Benz třídy S má luxusní interiér s mahagonovými prvky. Tato limuzína odveze Vaše obchodní partnery ze schůzky na hotel, nebo je může vyzvednout na letišti.

Specifikace

Satelitní GPS navigace, kožené sedačky a klimatizace.

Škoda Octavia

Obsazení: 3+1

Krátce o vozu:

Klasická limuzína dopraví Vaše klienty a obchodní partnery na schůzku včas a v pohodlí. Interiér s tmavými prvky ji propůjčuje luxusní a elegantní vzhled.

Specifikace

Klimatizace, rádio, CD, bezpečnostní systémy ASR, ESP, ABS, automatická převodovka, elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka, elektricky ovládaná přední a zadní okna, vyhřívané přední sedačky, xenonová světla a další.

Mercede-Benz Vito

Obsazení: 6+2

Krátce o vozu:

Vito je ideální osobní automobil na pronájem pro větší skupiny. Vito přepraví až 6 pasažérů na letiště nebo hotel nejen po Praze.

Specifikace

Klimatizace, CD přehrávač, ABS.


Obchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP

Kariéra

Poptávkový formulář
Zavřít