Cookie Consent by Free Privacy Policy website

VEGA TOUR

cs cz

Menu

Cestovní kancelář

Cestujte na hory luxusním autobusem s
Wi-Fi internetem zdarma. Široký výběr cílových...


Mercedes-Benz VIP Sprinter

Obsazení: 7+2

Krátce o vozu:

Když se řekne Vega Tour Individual znamená to zcela nový přístup k Vám a Vašim potřebám. Užívejte si komfort a luxus vozu Mercedes-Benz pro 7 osob plus s možností tourleadera, který bude sedět vpředu vedle řidiče. Ať už jedete za prací, na výlet s rodinou nebo obchodním partnerem, vždy si můžete být jistí, že Vás jízda bude bavit. Komfortní all-inclusive cestování, kvalitní zvuk, 2 televizory, kávovar Nespresso, Playstation, bar a polohovatelné sedačky. Zajistíme vše na míru, včetně letecké přepravy a dalších doplňkových služeb. Více informací o službě naleznete na: www.vtindividual.com .

Specifikace

Polohovatelné sedačky, Playstation, kávovar Nespresso, 2 televizory, bar, kvalitní zvuk, trezor.

Superb

Obsazení: 5

Krátce o vozu:

Stylové a pohodlné cestování.

Specifikace

klimatizace, automat, navigace, parkovací senzory

Mercedes-Benz V Class

Obsazení: 4+2

Krátce o vozu:

Černý Mercede-Benz třídy V má v zadní části pouze 4 kožená křesla, což značně zvýší prostor pro cestující. Víc komfortu, víc pohodlí a nezávislá klimatizace.

Specifikace

Klimatizace, rádio, CD, GPS navigace, parkovací kamera 360 stupňů, DVD navigační systém s barevnou obrazovkou, bezpečnostní systémy ASR, ESP, ABS, elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka, elektricky ovládaná přední a zadní okna, vyhřívané přední a zadní kožené sedačky, xenonová světla, multifunkční volant, senzor stěračů a další.

Mercedes-Benz Vito

Obsazení: 6+2

Krátce o vozu:

Vito je ideální osobní automobil na pronájem pro větší skupiny. Vito přepraví až 6 pasažérů na letiště nebo hotel nejen po Praze.

Specifikace

Klimatizace, CD přehrávač, ABS.


Obchodní areál Vídeňská,
Vídeňská 142
Praha 4, 148 00,
Česká republika
ACCKA SmartMove HKP Bezba